Pakalpojumi

Mūsdienīgas medicīnas tehnoloģijas un aprīkojums darbam un drošībai


Mūsu kompānija nodarbojas ar sarežģītas medicīniskās aparatūras uzstādīšanu, apkopi un remontu.

„KJ Serviss” ir oficiālais “Carl Zeiss” pārstāvis Latvijā. Un ir vienīgais uzņēmums Baltijā un Somijā, kas apkalpo firmas “Carl Zeiss Meditec” ražotus redzes korekcijas lāzerus – eksimerlāzerus MEL-70 un MEL-80, femtosekunžu lāzeru VisuMax. Mūsu darbiniekiem piemīt augstas profesionālas prasmes, tas dod mums iespēju apkalpot mūsdienīgu, dažkārt pat unikālu, diagnostisko aparatūru. Mēs nodrošinām sniegto pakalpojumu augsto kvalitāti.

“KJ Serviss” darbinieki sniedz ātru un kvalitatīvu tehnisko palīdzību, jo jebkura medicīnas iestāde agri vai vēlu saskaras ar problēmām, kas saistītas ar aparatūras bojājumiem, šāda veida problēmas ir jānovērš pēc iespējas īsākā laika periodā. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, kas ietver dažāda veida medicīniskās aparatūras apkopi un remontu. Tostarp ir dažādas oftalmoloģiskās ierīces, rentgena iekārtas, saldēšanas iekārtas un cita veida medicīniskā aparatūra.

Turklāt mēs nodarbojamies arī ar profesionālo alkometru apkalpošanu, verificēšanu, kalibrēšanu un remontu. “KJ Serviss” ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kam tika piešķirta oficiāla atļauja apkalpot “EnviteC” ražotos alkometrus, kurus savā darbā izmanto Latvijas ceļu policija, kā arī municipālā policija. Šo pakalpojumu mēs piedāvājam visiem “EnviteC” alkometru lietotājiem.

Mēs nepārtraukti paplašinām apkalpojamās aparatūras sfēru, jo mūsu darbinieki regulāri apmeklē dažādu ražotāju rīkotos apmācības kursus.